דורשים כח מהסמארטפון שלכם? מכשיר האופטימוס 2X, זה שהביא לראשונה לפני שנה וקצת את מהפיכת מרובי הליבות לסמארטפונים משתדרג לארבעה ליבות בשם הלא מפתיע Optimus 3X. הכל עוד בגדר שמועות, אך המפרט שדלף לא מכבר כולל בין היתר את מעבד ה-Tegra 3 מרובע הליבות בתדר 1.5GHz, מעבד חזק למדי ונשאלת השאלה, עד כמה הוא באמת מהיר? למזלנו, החבר’ה של MoDoCo הצליחו לשים את ידיהם על מכשיר שכזה (לא יכלו להזליג איזושהי תמונה?) וגם להריץ עליו את אפליקציית Quadrant ולקבל תוצאה מפתיעה למדי של 4412 נקודות, מספר מכובד לכל הדעות שעוד יכול להשתפר עם גרסת אנדרואיד מעודכנת. רק לשם השוואה, מכשיר ה-Galaxy S II קיבל בבדיקה אצלנו כ-3,000 נקודות וה-Transformer Prime קיבל 4,400 נקודות גם כן.

השמועות על מפרט המכשיר יכלול בין היתר מסך מגע 4.7 אינצ’ ברזולוציה 720p, מצלמה 8 מגה פיקסל, אחסון פנימי 16GB תקשורת NFC וסוללה 2,000mAh. ה-Optimus 3X צפוי להחשף ב-MWC 2012.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.