הפריסה העולמית של הגרסה הניידת של PlayerUnknown's Battlegrounds (או PUBG, בקיצור) בעיצומה, והיום המשחק הפך זמין בחנויות האפליקציות הישראליות וזה ניתן להורדה בחינם למכשירי אנדרואיד ו-iOS.

הגרסה הניידת של PUBG הייתה זמינה החל מתחילת חודש פברואר בסין, אך בשפה סינית בלבד. בשבוע שעבר גרסה אנגלית של המשחק שוחררה בקנדה ומפתיע שתוך זמן כה קצר זו הפכה זמינה באופן עולמי, למעט מספר מצומצם של מדינות באירופה. ייתכן כי השחרור המהיר של המשחק נועד ולנסות להתחרות בהשקת הכותר Fortnite Battle Royal, שגרסתו הניידת הגיעה ב-12 במרץ למכשירי iOS.

PUBG עבר התאמה למסך הקטן, כמו שינוי ממשק השליטה והתאמתו לשליטה באמצעות מסך מגע ותמיכה בצ'אט קולי עם חברי הקבוצה ללא צורך בשימוש באפליקציית צד שלישי. אך מעבר לכך מדובר באותו משחק בסגנון המוכר בו 100 שחקנים שמוצנחים על אי שהולך וקטן נלחמים אחד בשני במטרה להיות השורד האחרון.

עוד לפני צאתו הרשמית, המשחק היה לתופעה על המחשב האישי עם מעל ל-30 מליון עותקים שנמכרו. בסוף השנה הושק הכותר גם לקונסולות ה-Xbox One כשמיליון עותקים שלו נמכרו תוך 48 שעות מרגע ההשקה על הקונסולה של מיקרוסופט (Microsoft).

בניגוד לכותר על המחשב האישי, גרסתו הניידת של PUBG זמינה להורדה בחינם ונכון לרגע זה אינה כוללת מנגנון של מיקרו-תשלומים. הכותר זמין להורדה בחנות ה-PlayStore עבור מכשירי אנדרואיד המריצים לפחות את Android 5.1 Lollipop ומעלה ובעלי זיכרון עבודה (RAM) בנפח של 2 ג'יגה-בייט לפחות. עבור מכשירי iOS הוא זמין להורדה מחנות ה-AppStore המריצים את מערכת ההפעלה בגרסה 9.0 ומעלה.

קרא עוד:  המפרט של Xbox Series X נחשף: מעבד AMD מבוסס Zen 2 ותמיכה ב-120 הרץ

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.