את האלבומים של הזמר פרינס (Prince) לא פשוט למצוא בהורדות הפיראטיות בשל המלחמה שלו והאולפן Paisley Park בבעלותו באתרי ההורדות הלא חוקיים, אולם לאחר מותו המפתיע ביום חמישי האחרון המצב השתנה.

בתוך מספר שעות בלבד מאז היוודע הידיעה הטראגית על כך שהוא נמצא ללא רוח חיים בביתו שבארה”ב, פיראטים החלו להעלות את קטלוג המוזיקה הענק של הנסיך וזה כולל את עשרות האלבומים שהוא הוציא לאורך השנים, כולל אלה מתחילת הקריירה בשנת 1978 כמו For You ו-Prince, אלבום Purple Rain שיצא ב-1999 ועד האחרונים שיצאו בשנה שעבר (HITnRUN).

לפי הדיווח, עד כה מספר השיתופים עמדו על משתמשים בודדים והיה כמעט קשה עד בלתי אפשרי לסיים את ההורדה, אולם כעת השיתופים הוקפצו בעשרות מונים ולפי הערכות למעלה מ-100,000 איש הורידו את המוזיקה של פרינס רק בימים האחרונים בלבד, מה שהפך את הטורנטים שלו לפופולריים ביותר.

katprince

סביר כי הפופולריות של שיריו עלתה גם בשירותי ההורדה החוקיים ולמרות כי פרינס לא מאוד אהד את האינטרנט, האינטרנט אוהב אותו, והגולשים לא נותנים לפיראטיות לעצור בעדם מליהנות מהמוזיקה של הנסיך.

תמונה: Ann Althouse cc flickr

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.