אחרי ההודעה על הפרדת המותג לחברה נפרד, פוקופון (Pocophone) מתכוננת להכריז על ה-Poco X2 וזה יקרה כבר בתחילת פברואר ב-4 לחודש באירוע שייערך בדלהי.

לצד ההודעה על האירוע שחררה פוקופון מספר טיזרים על Poco X2 בטוויטר וכן באתר ייעודי שפתחה לקראת ההכרזה. בין היתר מדגישה החברה את זמן התגובה המהיר של המסך, כאשר בהשוואה ל-90 הרץ של OnePlus 7T Pro, ה-Poco X2 יציע פאנל עם שיפעל בתדר של 120 הרץ כסטנדרט. בטיזר נוסף הודגשו יכולות המצלמה של Poco X2 בו מבטיחה החברה כי הוא יביא איכות צילום גבוהה וככל הנראה מדובר בחיישן של 64 מגה-פיקסל מדגם IMX686 של סוני (Sony).

poco x2 120Hz display

בכל הקשור למפרט, הערכות הן כי Poco X2 מבוסס על Redmi K30 של שאומי (Xiaomi) שכן הוא נושא את אותו חיישן הצילום וכי גם המסך שלו מציע 120 הרץ. אם כך הוא ישלב את אותו המעבד מדגם Snapdragon 765G של קוואלקום (Qualcomm) לצד 6 גיגה-בייט של זיכרון עבודה.

לשם השוואה, Poco F1 הציג מפרט של מכשיר דגל עם Snapdragon 845 והוצע בתג מחיר של כ-350 דולרים. האם Poco X2 יצליח לשחזר את ההצלחה?

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.