בעולם בו קישוריות תופסת מקום חשוב מאי פעם, יודעים משתמשים מעולם העסקים להעריך דרכים פשוטות וחכמות להתחבר למספר מכשירים דיגיטליים על מנת לעבוד בצורה אפקטיבית. מסך ה- 24 אינץ' של פיליפס, המגיע דרך MMD, חברת הטכנולוגיה המובילה ושותפת רישיון המותג של מסכי פיליפס, הוא מסך ה-USB החדש של החברה. מסך ה-241B7QUPEB, המתאים במיוחד למכשירים מסוג ultra-book עם מגבלות הקשורות לקישוריות, גמישות במרחב העבודה ומשתמשים דינאמיים, מסוגל להציג קטעי וידאו, אודיו ולהתחבר לאינטרנט או ל- Intranet בעזרת כבל SuperSpeed USB בודד. המסך אף מעניק גישה לכלל הציוד ההיקפי המחובר למסך דרך USB hub עם שלוש כניסות USB 3.0.

שער לעולם דיגיטלי: קישוריות USB

ארטם קומנקו, מנהל מותג המסכים ב- MMD אירופה, מסביר מדוע חיבור USB במסך חשוב כל כך: "אנו רואים האחדה שהולכת וגדלה בפלטפורמות מדיה דיגיטליות כמו מחשבי לפטופ, notebooks, סמארטפונים וטאבלטים, ואת חשיבותו של החיבור למובייל שעולה מיום ליום. למשתמשים מעולם העסקים, המסך מהווה את פלטפורמת התצוגה היחידה לצפייה בתוכן ממגוון מכשירים. הקישוריות הפנטסטית של המסך החדש היא המענה לצרכים אלה בדיוק."

עם כניסת ה- USB 3.0 המובנית וה- Ethernet, מסך ה- 241B7QUPEB B-line החדשני מאפשר למשתמשים להתחבר ל- notebook (או לטלפון), ולהעביר תוכן ללא מאמץ למסך המרווח.

ציוד היקפי כמו מקלדת, עכבר, HDD חיצוני, מצלמה וכונן USB, יכולים להתחבר ל- USB hub של המסך. חיבור זה הופך לפרקטי במיוחד ל- notebooks דקים, המאופיינים במספר מועט של כניסות. עם זאת, ישנו ציוד מסוג אחד שלא מצריך כלל חיבור- רמקולים: המסך מגיע עם זוג רמקולי סטריאו מובנים, ליצירת חוויית אודיו מושלמת.

צפייה איכותית למקצוענים

הקישוריות הפשוטה של המסך מגיעה בליווי איכות צפייה מעולה, רזולוציית Full HD (1080 X 1920) וצבעים מדויקים המציגים תוכן באופן חד וברור. עם טכנולוגיית ה- IPSהמתקדמת, מבטיח המסך תמונה חדה עם צבעים מרהיבים, וכן זוויות צפייה מעולות.

מחויבים לשמירה על הבריאות

מסך ה- 24 אינץ' מסדרת ה- B-Line, מגלם את מחויבותה של MMD לייצר צג שלא רק מסייע לצרכן להיות פרודוקטיבי יותר, אלא גם שואף לספק שמירה ארוכת טווח על הבריאות. דגם ה- 241B7QUPEB מגיע עם מצב ה- LowBlue, המשתמש בטכנולוגיית תכנה חכמה כדי להפחית גלי אור כחול קצרי טווח, שיכולים ליצור נזק בעין לאורך זמן.  בנוסף, מצויד המסך בבסיס ארגונומי מתכוונן. מאפיין ה- SmartErgoBase מאפשר התאמה אישית לגובה המשתמש, סיבוב של 90 מעלות על הציר ואפשרות להטיה לפנים ולאחור שתתאים בדיוק לכל משתמש- מה שמבטיח יציבה טובה יותר לעבודה שולחנית.

אבל זה לא הכל- המסך החדש כולל גם פיצ'רים נוספים שמטרתם למנוע עייפות אצל המשתמשים. דגם ה- 241B7QUPEB החדש מגיע עם טכנולוגיית ה- Flicker-free, המווסתת את בהירות המסך וממזערת הבהובים לצפייה נוחה יותר במסכי LED. טכנולוגיה ייחודית לפיליפס בשם SmartImage, מנתחת התוכן המוצג על גבי המסך ומבצעת ייעול דינאמי של ניגוד,ריווי צבע וחדות, הן בתמונות והן בוידיאו, לביצועים מרהיבים.

מסך ה- 241B7QUPEB של פיליפס מסדרת ה- B-line, יעמוד על מחיר מומלץ לצרכן של 1499 שקל, ויהיה זמין לרכישה החל מחודש ספטמבר 2017.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.