חברת Pebble (פבל), שרק בשבוע שעבר השיקה קמפיין קיקסטרטר עבור הדור השני שלה, חושפת שעון חכם נוסף בשם Pebble Time Steel, גרסה חדשה שעשוי מפלדת אל-חלד ומכיל סוללה גדולה יותר שמסוגלת להספיק לעשרה ימי שימוש.

השעון החדש יכיל את אותו מסך צבעוני e-paper עם הממשק החדש שב-Pebble Time, אך הוא יהיה מצופה בעדשת Gorilla Glass ולא יכיל מרווח מיותר של אוויר ביניהם. התוצאה היא פחות השתקפויות ויותר זווית צפייה אפשריות. בנוסף יכיל השעון שתי רצועות אפשריות מעור או פלדת אל חלד.

שני השעונים של פבל מתוכננים לעבוד עם הרצועות החכמות שמשיקה החברה, אשר מסוגלות להיטען ולקבל מידע מהשעון באמצעות חיבורים מיוחדים. הרצועות אף מסוגלות להכיל קישוריות NFC, תאורה שונה להתראות ואפילו GPS. החברה טוענת שניתן יהיה לנתק ולחבר רצועות תוך 15-20 שניות בלבד, ואפילו להפעיל אפליקציה ספציפית בזמן שמחוברת רצועה כזו או אחרת.

מחיר השעון החדש עומד כרגע על 250 דולר בקיקסטארטר, והוא יושק חודש יולי הקרוב, כמה חודשים לאחר המודל הפלסטיקי. לאחר מכן הוא צפוי לעלות כ-300 דולר כשייצא באופן רשמי לשוק. הקמפיין כבר מומן במלואו וזכה מעל 16 מיליון דולרים מ-60 אלף המשתתפים, ובכך הפך להיות הקמפיין המוצלח ביותר בקיקסטארטר.