שעון הפבל החדש שהוצג השבוע, הצליח בתוך 3 ימים בלבד לגייס סכום עצום. השעון שעלה לאתר מימון ההמונים Kickstarter, גייס בתוך 3 ימים 11 מיליון דולרים והצליח לשבור את השיא ולזכות במקום השני (אחרי הצידנית  Coolest cooler) בפרויקט שמומן הכי מהר בזכות כמעט 60 אלף איש. לשם השוואה, הדגם הקודם הצליח להשיג את אותו הסכום בתוך 30 ימים.

השעון שהוצג השבוע תחת השם Pebble Time זכה לעיצוב חדש ומעודן יותר ולראשונה הביא מסך צבעוני של 64 צבעים בהשוואה לשימוש במסך שחור לבן בדקם הקודם ולמרות זאת הוא עדיין מצליח לשמור על 7 ימי שימוש בזכות טכנולוגיית הדיו הדיגיטלי (eInk). בצד התוכנה, ל-Pebble Time החדש יש מסך בית מחודש, שמציג עדכונים ואירועים קרובים עם אנימציות רבות ותצוגה גראפית יותר של התפריטים, זאת לצד חנות אפליקציות עשירה ותמיכה אחורנית באפליקציות שכבר קיימות.

מחירו החל ב-159 דולרים (בהשוואה למחיר של 149 דולרים לדור הקודם), אולם נכון לכתיבת שורות אלה נותרו יחידות בודדות במחיר של 179 דולרים. בעת השקתו באמצע השנה הוא יימכר ב-200 דולרים ואפשר לנחש כי בהמשך נראה גם גרסה מתכתית.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.