כפי שפרסמנו הבוקר, פבל (Pebble), מי שהחלה בפועל את שיגעון השעונים החכמים ועשתה זאת באמצעות מימון המונים, חשפה היום את הדור השלישי של השעון החכם החדש שלה Pebble Time ועושה שוב באמצעות קיקסטארטר (Kickstarter).

שעון הפבל החדש זכה כמובן לעיצוב חדש ומעודן יותר. בנוסף הוא מצויד במיקרופון על מנת להשיב להודעות, כדי לספק לפקודות קוליות וכדי להקליט הערות. השעון דק ב-20% מקודמיו, ובעל מבנה שאמור להרגיש נוח יותר על הזרוע. מסך השעון עובר לראשונה משחור לבן לצבע, או ליתר דיוק ל-64 צבעים, ונראה יותר כמו מסך של Game Boy מיושן משהו עם זכוכית Gorilla Glass, אך באופן מפתיע הוא מצליח לשמר את זמן הסוללה הארוך ביותר בקטגוריה עם 7 ימי עבודה בזכות השימוש בטכנולוגיית הדיו האלקטרוני.

בצד התוכנה, ל-Pebble Time החדש יש מסך בית מחודש, שמציג עדכונים ואירועים קרובים. עוד בשורה מעודדת מספרת שאפליקציות שפותחו למערכת ההפעלה הקודמת יוכלו לפעול גם על זו החדשה. יש גם אנימציות רבות במעבר בין התפריטים והצגה גרפית של האפשרויות השונות. בחברה מקווים כי הם יצליחו להגביר את מעורבות הקהילה על ידי מגעים בגבו של השעון שיאפשרו לייצר מגוון אביזרים שונים.

נכון לעכשיו, ה-Pebble Time החדש זמין דרך אתר מימון ההמונים Kickstartet במגוון צבעים כמו השעון הראשון של החברה שיצא בשנת 2012. המממנים יזכו לרכוש את ה-Pebble Time ב-159 דולרים, אולם המלאי הראשוני כבר אזל ולכן המחיר עלה ל-179 דולרים. כאשר השעון יגיע לחנויות, הוא יעלה 199 דולרים, ויהיה זמין בשלושה צבעים: שחור, לבן, ואדום.

קרא עוד:  בלבול? ל-Galaxy Note 10 מסגרת אלומיניום ולא נירוסטה, אבל זה עדיף