כשבוע לאחר שיצאה הפריצה הראשונה ל-iOS 8 אשר נועדה עבור"מפתחים בלבד" ולא כללה בתוכה את חנות ה-Cydia עקב חוסר תאימותה ל-iOS 8, צוות פאנגו (Pangu Team) בשיתוף פעולה עם סאוריק (Saurik), יוצר הסידיה, שעדכן אותה ל-iOS 8 בימים האחרונים, הוציאו מלפני כמה שעות את הפריצה המלאה הראשונה ל-iOS 8.

הפריצה תומכת בכל המכשירים המריצים את iOS 8, כולל כל המוצרים החדשים שאפל שהושקו בחודשיים האחרונים: האייפון 6 (iPhone 6), אייפון 6 פלוס (iPhone 6 Plus), אייפד אייר 2 (iPad Air 2) והאייפד מיני 3 (iPad mini 3). כדי לפרוץ את המכשיר, המשתמש יאלץ לשים אותו במצב טיסה (Airplane Mode) ולכבות את שירות ה-Find My iPhone, מה שמצריך את סיסמת חשבון ה-Apple ID/iCloud שאליו האייפון מקושר.

לפני כל תהליך פריצה כלשהו, מומלץ לגבות את כל התוכן הנמצא במכשיר באמצעות ה-iTunes או ה-iCloud, לכל מקרה שלא יהיה, ופאנגו מזהירים על כך מראש לפני ביצוע הפריצה. כזכור, פאנגו היו הראשונים לשחרר את הפריצה המלאה גם ל-iOS 7, ועושה רושם שלצוות הסיני יש עוד לא מעט חורי אבטחה לגרסאות עתידיות של iOS.

את הפריצה ניתן להוריד מהאתר של צוות פאנגו, וכמובן, האחריות המלאה על ביצוע הפריצה מוטלת על המשתמש בלבד. Happy Jailbreaking!