כבר מספר שבועות נמצאת iOS 8 בשוק והיא עדיין נחשבת לטרייה יחסית. בשל כך, אף אחד לא ממש מדבר על פריצה למערכת ההפעלה, כיוון שיודעים, כנראה על פי ניסיון העבר, שצריך לתת למפתחים כמה חודשים עם הגרסא החדשה לצורך מציאת חורי אבטחה לפריצה. בזמן שכולם מחכים, צוות Pangu, זה שאחראי גם על פריצת כמה מגרסאות הביניים של iOS 7, שחרר את הפריצה המלאה ל-iOS 8 וכן לגרסא 8.1, והשאיר את כולם מופתעים. מדובר בפריצה לא קשורה (Untethered Jailbreak).

למעשה, הפריצה תפסה את כולם עם המכנסיים למטה, אפילו את Saurik, המפתח של חנות ה-Cydia שבלעדיה הפריצה לא ממש שווה משהו, שלא היה מוכן ולכן חנות ה-Cydia לא הייתה מותאמת עדיין לגרסא החדשה. לקח לו ימים בודדים, אך התמיכה ה-iOS 8 הגיעה גם ל-Cydia, אבל עם טוויסט קטן: מכיוון שהפריצה שוחררה עוד לפני שהתמיכה של Cydia ב-iOS 8 הגיעה, יש צורך להתקין את Cydia באופן ידני ובצורה לא כל כך פשוטה.

לפניכם סרטונים באדיבות האתר iDownloadBlog שמסבירים בדיוק כיצד ניתן לפרוץ ולאחר מכן להתקין את Cydia:

מיותר לציין שלא כל התוספים נתמכים כרגע בגרסאות החדשות יותר, אך זה, ביחד עם פריצה קלה יותר לביצוע שמתקינה גם את Cydia, יבוא עם הזמן. בינתיים היינו ממליצים שלא לפרוץ, וכמובן שבים ומזכירים כי הפריצה היא על אחריות המשתמש בלבד.