מכשיר הדגל החדש של אוקיטל (Oukitel), ה-Mix 2, מוצע כעת למכירה מוקדמת באופן גלובלי. כזכור, מדובר בטלפון שמחקה עד מאוד את ה-Mi Mix 2 של שאומי (Xiaomi), והוא עושה זאת, לפחות מבחינה חיצונית, באופן מוצלח למדי.

כמו ה-Mix 2 'המקורי', גם ה-Mix 2 של אוקיטל מגיע עם מסך IPS בגודל 5.99 אינץ' עם יחס היבט של 18:9, ברזולוציית +FHD, ובלי מסגרת משלושה כיוונים. המצלמה הקדמית, גם במקרה הזה, ממוקמת מתחת למסך כך שכדי לצלם סלפי כדראי בדרך כלל להפוך את המכשיר. בכל מקרה היא מצוידת בחיישן 13 מגה-פיקסל ומלווה במבזק.

ההבדל העיצובי הבולט הוא מאחור: במקום מצלמה אחת באמצע, מעל חיישן טביעת האצבע, ל-Mix 2 של אוקיטל יש שתי מצלמות שממוקמות בפינה השמאלית העליונה – הראשית עם חיישן 21 מגה-פיקסל והמשנית עם חיישן 2 מגה-פיקסל בלבד, אבל היא אמורה לספק בסך הכל את מימד העומק לצילומים.

מבחינה תצורת מערכת ההבדלים כבר רבים הרבה יותר. המכשיר זה מגיע עם Helio P25 מתומן הליבות של מדיה-טק (MediaTek). הוא מציע 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה לצד 64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, ויכולת הרחבה מרשימה שמאפשרת להוסיף עד 512 ג'יגה-בייט באמצעות כרטיס זיכרון. הסוללה מעט גדולה יותר והיא מציעה נפח עבודה של 4,080 מילי-אמפר/שעה והיא מגיעה מלווה במטען 9V/2A. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 7.0.

קרא עוד:  אוקיטל חשפה רשמית את הענק K9 עם מסך 7.1 אינץ'

המכשיר אמור לעלות 269.99 דולרים, כמחצית ממחירו של ה-Mi Mix 2, וכעת בתקופת המכירה המוקדמת, בינתיים ב-Gearbest בלבד, הוא יעלה 229.99 דולרים  עם הקופון OukMIX2.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.