כפי שכבר הודיעה לפני זמן מה, שאומי (Xiaomi) הכריזה באופן רשמי היום (יום ב') על טלפון הדגל החדש שלה, Mi Max 2. מדובר בממשיך דרכו של ה-Mi Mix שהיה אחד מפורצי הדרך, אם לא הראשון, של מהפכת המסכים עם השוליים המזעריים ועם יחס היבט שחורג מהמוסכמות הישנות של 16:9.

ה-Mi Mix 2 מציע גוף מעט דק יותר מאשר המכשיר המקורי, וגם מסך קטן יותר. המסך הפעם הוא בגודל 5.99 אינץ' והוא מציע יחס היבט של 18:9 ותופס 93% מסך השטח הקדמי של הטלפון, והוא מקומר לכל הצדדים. הפאנל הוא מסוג AMOLED והרזולוציה היא +FHD. גם השוליים העליונים של המכשיר כמעט ואינם קיימים, אבל הרמקול ממוקם בחלקו העליון לצד חיישן קרבה. המצלמה הקדמית ממוקמת בשוליים התחתונים המצומצמים של המכשיר, עם ציפוי שאמור להסתיר אותה בהיבט של עיצוב המכשיר.

באופן לא מפתיע המערכת על שבב של ה-Mi Mix 2 היא Snapdragon 835 של קוואלקום (Qualcomm) והיא מלווה ב-6 או 8 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה. המכשיר עם 6 ג'יגה-בייט יוצע עם שלוש רמות של זיכרון אחסון מובנה – 64, 128 ו-256 ג'יגה-בייט, והמחירים של המכשירים מתאימים כמובן לנפחי הזיכרון השונים. המכשיר עם 8 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה יגיע עם 128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון ובגוף קרמי והוא יוצע כ-Special Edition.

Mi Mix 2: מצלמה אחת מאחור בלבד

הסוללה של המכשיר היא בנפח עבודה של 3,400 מילי-אמפר/שעה והיא תומכת ב-Quick Charge 3.0, טכנולוגיית הטעינה המהירה של קוואלקום, וזה אומר, לפי החברה, טעינה מלאה של הסוללה בפחות משעתיים עבודה.

קרא עוד:  הדמיות ראשונות ל-iPhone SE 2: אין חידושים דרמטיים

באופן אולי קצת מפתיע Mi Mix 2 מגיע עם מצלמה אחורית אחרת בלבד, וזאת למרות ששאומי הרי כבר השיקו את Mi 6 עם מצלמה כפולה. המצלמה מבוססת על חיישן IMX386 הסטנדרטי משהו של סוני (Sony), בגודל של 12 מגה-פיקסל, אבל היא מגיעה עם מייצב תמונה אופטי בארבעה צירים. בנוסף, בדגם המיוחד הטבעת של המצלמה מצופה בזהב 19 קרט.

המחירים של המכשיר הם כ-510 דולרים לגרסה 'הבסיסית', עם התאמות לכ-550 וכ-615 דולרים עבור הגרסאות עם זיכרונות האחסון הגדולים יותר, וכ-845 עבור מכשיר ה-Special Edition. הצבע של המכשיר הרגיל הוא שחור בלבד, אבל הטלפון במעטפת הקרמית יוצע גם בצבע לבן.

Xiaomi Mi Mix 2

הדור השני של שאומי (Xiaomi) לטלפון עם מסך מקצה לקצה הוא Mi Mix 2 שלו מסך 5.99 אינץ'. הוא נושא את שבב Snapdragon 835 מתומן הליבות לצד זיכרון עבודה של 6 או 8 ג'יגה-בייט ואחסון 64/128/256 ג'יגה-בייט לבחירה. בגבו מצלמה 12 מגה-פיקסל והסוללה היא בהספק 3400 מיליאמפר/שעה.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.