האם אפל (Apple) תפסיק להיות גורם משמעותי בשוק הטכנולוגיה בכלל, ובשוק הטלפונים החכמים והטאבלטים בפרט? האם העתיד שלה אינו עומד לעמוד בתקנים של הווה ושל העבר המפואר של השנים האחרונות עם סטיב ג'ובס?

אם מקשיבים להערכות של לארי אליסון, מנכ"ל אורקל, אחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם ומי שהיה חברו האישי הטוב של ג'ובס, גורלה של אפל כבר נגזר, ולא לטובה.

אליסון התייחס לחברה ולג'ובס בראיון שנתן לצ'ארלי רוס מ-CBS בתוכנית 'הבוקר הזה'. כשהוא נשאל לגבי ג'יבס הוא אומר: "הוא היה גאון. הוא היה הפיקאסו שלהם. הוא היה יוצר מבריק".

לגבי אפל, שפיטרה בעבר את ג'ובס מכל תפקידיו בחברה והחזירה אותו רק אחרי שכמעט התמוטטה לחלוטין, ומאז זינקה לצמרת, הוא אומר תוך שהוא משתמש בתנועות ידיים שמדגישות היטב את דעתו: "ראינו את אפל עם סטיב ג'ובס, ראינו את אפל בלי סטיב ג'ובס, ראינו את אפל עם סטיב ג'ובס, ועכשיו אנחנו נראה אותה בלי סטיב ג'ובס".

http://www.youtube.com/watch?v=GUdYebAN-Fs#at=27

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.