את מספר הטלפונים שמציעים מצלמת סלפי קופצת מלמעלה עדיין אפשר לספור כנראה על שתי ידיים. אבל באופו (Oppo), שהייתה מהראשונות ששילבה את מצלמה כזו במכשירים שלה – כשהראשונה הייתה ויוו (Vivo) אחותה עם ה-NEX – חושבים שהמגמה הבאה שמתאימה היא לגרום למצלמה לקפוץ מהצד. כך לפחות עולה ממסמכים שהוגשו למשרד הפטנטים והקניין הרוחני הסיני CNIPA.

עם זאת לא ברור מדוע באופן חושבים על הכיוון הזה, אך ייתכן ומדובר בפינוי מקום בחלק הקדמי העליון של הטלפון לטובת חיישנים ורכיבים אחרים.

כך או כך, כפי שניתן לראות במסמכי הגשת הפטנט, כרגע מדובר על עדשה אחת שקופצת, והיא משתלבת היטב מבחינת עיצוב באזור המצלמות הממוקמות בצד השמאלי של גב המכשיר.

המכשיר יגיע כמובן עם חיבור USB-Type C לטעינה, והוא יציע גם מחבר 3.5 מ"מ לחיבור אוזניות, אם כמובן יגיע בסופו של דבר לשוק. בצד הימני, של המצלמה הקופצת, נמצא גם כפתור ההפעלה/כיבוי. כפתור השליטה בעוצמת הקול ומגירת הסים נמצאים בצד השני.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.