אחד הטלפונים המעניינים בתקופה האחרונה יוכרז בשבוע הבא. מדובר ב-Vivo NEX שאמור להציג, לעומת ה-Z5 של לנובו (Lenovo) פתרון אמיתי למסך מלא נקי. במקרה של המכשיר של NEX המצלמה הקדמית תהיה בתא מיוחד למעלה שייפתח רק בעת שיהיה בו צורך, כשלפי וויוו (Vivo) זמן הפתיחה אמור להיות כ-0.8 שניות בלבד. המצלמה עצמה אמורה להיות בגודל של 8 מגה-פיקסל. מדובר בפתרון דומה לזה שהציגה חברת האחות אופו (Oppo) בתערוכת MWC השנה והוא כבר זכה לכינוי 'פריסקופ'.

מעבר לכך, לפי ההערכות ולפי הטיזרים של וויוו עצמה, המכשיר יגיע עם חיישן טביעות אצבע מתחת לתצוגה, וזה כבר לא ממש צריך להפתיע במקרה שלה.

הפרטים המלאים על המכשיר טרם ידועים, אבל הוא יגיע עם מסך 5.99 אינץ' ביחס היבט של 18:9 ובתצוגה ברזולוציית +FHD. כן מציינת החברה שהוא יגיע עם יכולות בינה מלאכותית מתקדמות, ולא נשאר הרבה זמן לגלות איך זה יבוא לידי ביטוי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.