אופו (Oppo) הציגה באופן רשמי, כצפוי, מערך מצלמות חדש שמציע זום אופטי אמיתי בגודל 10x. למעשה, מדובר במערך מצלמות המשתמש בטכנולוגיה היברידית בכדי לספק את היכולת הזו. לפי החברה המערך זה כבר הגיע למצב בו היא יכולה לייצר אותו בייצור סדרתי, והיא תציג אותו לראווה ב-MWC 2019 ההולכת ומתקרבת.

המערך מבוסס על שילוב של שלוש מצלמות: אחת מהן עם זווית רחבה מאוד, אפילו יותר מהמקובל כיום בשוק המצלמות המיועדות לשימוש בטלפונים המחקה שימוש בעדשה עם אורך מיקוד של 15.9 מ"מ, אחת עם עדשה סטנדרטית, והשלישית היא עם עדשת טלפוטו. בעת צילום בזום הטלפון משתמש בכל שלוש המצלמות בו זמנית, והן עצמן מסודרות בתבנית של פריסקופ בכדי להשיג את הזום המבוקש. בנוסף כולל המערך שני מייצבי תמונה אופטיים, על העדשה הסטנדרטית ועל עדשת הטלפוטו.

zoom oppo x10 2 copia

מעבר לכך הכריזה אופו על חיישן טביעות אצבע מתחת למסך שלפי החברה יכול לזהות לחיצה בשטח שגדול עד פי 15 לעומת השטח הממוצע כיום בטלפונים ששילבו חיישן דומה. בנוסף מאפשרת המערכת החדשה שימוש בלחיצה של שתי אצבעות בו זמנית בכדי להגדיל את רמת האבטחה, אם רוצים. החיישן החדש הזה אמור להיות משולב בטלפונים של החברה עוד לפני סוף השנה הנוכחית.

sensor de huellas en pantalla oppo
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.