בשנתיים האחרונות השוק כבר התרגל לראות פיתוחים חדשים לטלפונים שמגיעים דווקא מהשורה השנייה של היצרניות, ולאופו (Oppo) יש חלק יותר ממכובד בשינוי הזה. הפעם מדובר בטיפול בתצוגה, ובניסיון לקרב אותה עוד יותר ליחס מסך/גוף של 100% – בריאן שן, סגן נשיא בחברה, העלה לדף של החברה ב-Weibo תמונות ראשונות של מסך שהחברה מכנה 'מפל מים' – Waterfall.

המסך החדש לוקח את הקימורים צד אחד קדימה, ובעצם מעביר את השוליים ממש אל החלק האחורי של הטלפון, לפחות כשמסכלים אל הטלפון מקדימה, כך שהצדדים הופכים לחלק מלא של התצוגה מבלי שרואים במבט מקדימה פיסת שולי אלומיניום או כל מתכת אחרת – רק זכוכית.

Image result for oppo waterfall

למעלה ולמטה יש עדיין מעט שוליים, אבל כפי שאפשר לראות מדובר בשוליים דקיקים מאוד וזה חשוב במיוחד בהיבט של השול העליון שאין בו מקום למצלמה, מה שכמובן יכול להעלות חשד מיידי לפיו המצלמה תשולב במכשיר מתחת למסך.

מה שעוד אפשר לראות הוא שהממשק אינו מותאם עדיין לתצוגה החדשה, כך שכנראה עדיין מדובר בקונפסט שדרכו עדיין ארוכה עד ליישום אמיתי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.