אט אט OnePlus הופכת לחברה מסודרת, כזו שלא דורשת מאיתנו הצרכנים לעשות פליפ פלופ כדי לקבל את הזכות לרכוש מכשיר שלה.

לאחר שכבר הפסיקה את השימוש במערכת ההזמנות ל-OnePlus 2 ומאפשרת לכל המעוניין בכך לבצע הזמנה חופשית דרך האתר, כעת היא מוסיפה גם את OnePlus X לרשימה.

דגם ה-X החל להימכר היום ללא צורך בזמנה מראש, כך שניתן לרכוש אותו במחירו המקורי (249 דולר), אולם הוא מוגבל לרכישה חופשית רק בימי שלישי ולכמות מוגבלת שהוקצבה לכך מראש באותו יום. אם אתם לא מעוניינים להמתין ולרכוש דרך חברות משלוח צד שלישי, אפשר להשיג את ה-OnePlus X גם בישראל, כאשר הושק בתחילת החודש ומחירו עומד על 1,699 שקל.

המכשיר כזכור מציע מסך OLED בגודל 5 אינץ', ברזולוציה של 1080X1920 פיקסלים ובצפיפות פיקסלים של 441ppi. זיכרון העבודה (RAM) הוא של 3 ג'יגה-בייט, והמעבד מסוג Snapdragon 801 לא תומך ב-64 סיביות. עוד מציע המכשיר סוללה בהספק 2,525mAh, תמיכה בכרטיס סים כפול או כרטיס microSD וכן נפח אחסון של 16 ג'יגה-בייט. למצלמה האחורית רזולוציה של 13 מגה פיקסל ולקדמית 8.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.