יבואנית OnePlus בישראל חברת C-Data, החלה השבוע בהשקתו של מכשיר OnePlus X. המכשיר שמיועד לשוק הביניים, יימכר החל מהיום (ב'), תחילה ברשת אורנג' ואחר כך בערוצי ההפצה הנוספים של היבואנית. מחירו עומד על 1,699 שקל.

כאמור, OnePlus X יהיה זמין תחילה ברשת אורנג': במרכזי השירות והמכירה ובדוכנים בקניונים, במוקד המכירות הטלפוני ובאתר האינטרנט של החברה. חברת C-Data המשווקת את מכשיריה גם ברשת חנויות באג, Ivory ובסט-מובייל – תחל בשיווק המכשיר בהמשך השבוע.

המכשיר מגיע עם מסך OLED בגודל 5 אינץ', ברזולוציה של 1080X1920 פיקסלים ובצפיפות פיקסלים של 441ppi. זיכרון העבודה (RAM) הוא של 3 ג'יגה-בייט, והמעבד מסוג Snapdragon 801 לא תומך ב-64 סיביות. עוד מציע המכשיר סוללה בהספק 2,525mAh, תמיכה בכרטיס סים כפול או כרטיס microSD וכן נפח אחסון של 16 ג'יגה-בייט. למצלמה האחורית רזולוציה של 13 מגה פיקסל ולקדמית 8.

OnePlus מביעה אמון רב בשוק הישראלי, זאת לאחר שראשיה הגיעו לישראל בחודש אוקטובר האחרון והכריזו על הקמת OnePlus ישראל. באותו אירוע הושק גם הדור השני של מכשיר הדגל של החברה – OnePlus 2, אז אמר זאב רוזנקרנץ, סמנכ"ל C-Data: "זוהי הבעת אמון והערכה אדירה לנו ולצרכנים בישראל, שהחברה בחרה בנו ובמדינת ישראל להיות הראשונים לבחינת שיטת עבודה ושיטת שיווק שונות מאלו שהיא מקיימת כרגע".

בניגוד לשיטת המכירה מעבר לים, תציע החברה את המכשיר גם ללא הזמנה מוקדמת. מחירו הרשמי של המכשיר יעמוד ברשת אורנג' על 1,699 שקל ויתכן כי זהו יהיה מחירו גם בנקודות המכירה הנוספות.