וואן פלוס (OnePlus) אומנם הודיעה כי תחשוף את מכשירי הדגל החדשים שלה, ה-OnePlus 7T ו-7T Pro, באירוע שייערך ב-26 בספטמבר – אך נראה שבחברה עצמה לא מעוניינים לשמור עד אז את כל הסודות. בפוסט שעלה לפורום הרשמי של החברה, חושפת וואן פלוס את עיצוב צידו האחורי של ה-OnePlus 7T. הפעם אין זו הדמיה או הדלפה, אלא תצלומים שמגיעים ישירות מהמקור.

הצילומים אינם חושפים הפתעות מרעישות: העיצוב המינימליסטי ברובו, לצד מערך של שלוש עדשות מצלמה המסודרות בתוך בליטה מעגלית, כבר נחשף בהדלפות. המכשיר המצולם מגיע בגוון כחול הדומה לזה של ה-OnePlus 7 Pro, כאשר לוגו החברה ושמה הם הכיתוב היחיד על גב הזכוכית של הטלפון החכם.

OnePlus reveals OnePlus 7T design ahead of launch

לצד הצילומים עצמם, מופיע גם מאמר קצר פרי עטו של מנכ״ל וואן פלוס פיט לאו (Pete Lau). פיט מדגיש כי בניגוד לרוב היצרניות – בוודאי אלו של מכשירים זולים יחסית – וואן פלוס העניקה החל ממכשירה הראשון ב-2014 תשומת לב יוצאת דופן לעיצוב ותחושה, ולא רק למפרט ותכונות טכנולוגיות. ״זהו אחד מהדברים האלה שהרבה אנשים בכלל לא חושבים עליהם. אבל זה משהו שאנו משקיעים הרבה זמן במחשבה עליו, כי כשעושים את זה נכון, כל חווית השימוש משתפרת״.

לפיט יש גם הסבר לבחירה בבליטה מעוגלת עבור המצלמה ב-OnePlus 7T: זו, לטענתו, מהווה ״הצהרה וויזואלית מובחנת״, אך גם משתלבת בצורה טבעית עם המכשיר עצמו ויוצרת סימטריה מושלמת מכל זווית מבט. יותר מ-50 עיצובים שונים למצלמה נבחנו על ידי וואן פלוס בטרם נבחר זה שישולב בסופו של דבר במכשיר עצמו, שייחשף באופן מלא כאמור בהמשך החודש.

קרא עוד:  בלחיצת כפתור: כך עובד כלי הפריצה הישראלי לטלפונים חכמים