וואן פלוס (OnePlus) הכריזה אמש על OnePlus 7T, אולם למרבה ההפתעה נעדר מההכרזה דגם ה-Pro. לגביו לא נאמר דבר באירוע, אולם הערכות כי הוא יוצג באירוע נפרד שהחברה מתכננת לערוך בחודש הבא.

OnePlus 7T מציע כמעט את רוב המאפיינים שיש בדגם ה-OnePlus 7 Pro. זה כולל מסך 90 הרץ, חומרה חזקה יותר, מערך צילום משולש וזאת בהישמר תג המחיר הנמוך יחסית. למרות השדרוג, הוא לא נחשב למכשיר המוביל של וואן פלוס שכן החברה כבר הציגה יכולות מרשימות יותר כמו מסך מלא מקצה לקצה, מצלמה נשלפת ומערך צילום משופר.

הרמז לבאות הגיע מוואן פלוס עצמה, אשר כבר הודיעה בתחילת החודש כי תקיים אירוע השקה נוסף ב-10 באוקטובר שייערך בלונדון, בו היא עשויה לחשוף את OnePlus 7T Pro לצד השקת OnePlus 7T באירופה. בציוץ שעלה לרשת החברה ציינה את 7T "כסדרה" ולא כמכשיר בודד ("OnePlus 7T Series"), ועל כן משתמע כי היא עשויה לחשוף מכשיר נוסף לפחות.

טרם ברור מה יהיו החידושים ב-OnePlus 7T Pro, אבל להניח כמעט בוודאות שהוא יכלול את שבב ה-Snapdragon 855 Plus החדש וישמור על מראה דומה, כלומר מסך מלא מסוג AMOLED ללא מגרעת ומצלמת סלפי נשלפת, לצד שדרוג מערך הצילום האחורי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.