וידאו: זה מה חשבנו על OnePlus 7 Pro

0

הוא נחת בישראל בתחילת החודש והגיע אלינו לביקורת מלאה: OnePlus 7 Pro מגיע להתחרות ראש בראש עם המכשירים המובילים בקטגוריה והוא לא מתפשר בחומרה ובמאפיינים השונים, וכן גם בגזרת המחיר הוא דומה.

OnePlus 7 Pro שונה מקודמיו בעיקר בשל העיצוב החדש שבחרה עבורו החברה, שכולל את המסך שצמח לגודל של 6.67 אינץ’, והופך אותו לגדול מימדים ואפילו לקצת כבד. בנוסף, וואן פלוס הצטרפה לוואווי וסמסונג ואימצה את קימור המסך לצדדים. המצלמה הקדמית קופצת באופן אוטומטי כאשר עוברים למצב צילום סלפי, באמצעות מנגנון מכני.

המסך של OnePlus 7 Pro הוא בין הטובים בתחום, זאת בזכות קצב רענון של 90 הרץ בשילוב עם פאנל OLED ועם תמיכה ב-HDR. חיישן טביעות האצבע המוטמע במסך גדול ב-40 אחוז כמעט יותר מהדור הקודם והוא גם מגיב מהר יותר.

מערך הצילום של OnePlus 7 Pro שודרג עם עדשה נוספת: העדשה הראשית מצוידת בחיישן 48 מגה פיקסל והיא מגיעה יחד עם עדשת טלפוטו בגודל 8 מגה פיקסל עם זום אופטי כפול 3, ועדשה אולטרה רחבה עם חיישן 16 מגה פיקסל.

OnePlus 7 Pro מבוסס על שבב Snpadragon 855 לצד זיכרון עבודה של 6, 8 או 12 גיגה-בייט לדגם היקר ביותר. הוא גם מגיע עם 256 גיגה-בייט לעומת 128 לדגמים האחרים.

המחיר החל מ-3,249 שקלים דרך היבואנית הרשמית סל-נאו.

עוד על המכשיר בביקורת המלאה שלנו.

OnePlus 7 Pro

OnePlus 7 Pro הוכרז לצד OnePlus 7. הוא נושא מסך מלא מקצה לקצה בגודל 6.67 אינץ' מסוג AMOLED, עם מצלמת סלפי נשלפת במנגנון מכאני מגוף המכשיר. בתוכו שבב Snapdragon 855 עם זיכרון עבודה של 6, 8 או 12 גיגה-בייט ואחסון פנימי עד 256 גיגה-בייט. מערך הצילום מאחור נושא 3 מצלמות עם מצלמה ראשית 48 מגה-פיקסל. הוא תומך טעינה מהירה וחיישן טביעות האצבע מוטמע במסך

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.