וואן פלוס 7

היצרנית וואן פלוס (OnePlus) הכריזה באופן רשמי כי תחשוף את מכשיר הדגל החדש שלה, ה-OnePlus 7, באירוע שיערך ב-14 במאי. זוהי לטענת החברה ההפקה הגדולה והמרשימה ביותר שלה עד כה, עם שלושה אירועים שיערכו בשלוש ערים במקביל: ניו-יורק, לונדון ובנגלור. אירוע רביעי, בסין, ייערך ב-16 במאי.

האירוע בניו-יורק הוא מבחינת החברה האירוע הראשי וזה שישודר באתר האינטרנט של החברה (בשש בערב שעון ישראל). מעריצים המעוניינים להצטרף לחגיגה מוזמנים לרכוש כרטיס, כאשר מחירי הכניסה לאירוע בניו-יורק עומדים על 20 דולרים לאדם עבור המזמינים הראשונים, בעוד שמחיר הכניסה לאירוע ההשקה בלונדון עומד על 18 אירו. אם לשפוט לפי ניסיון העבר, תעניק וואן פלוס הנחה לרוכשי הכרטיסים בשווי עלות הכרטיס בעת רכישת המכשיר החדש, וגם תחלק מיני הפתעות לנוכחים באירוע עצמו שאמורים להצדיק לבדם את מחיר הכניסה.

באשר להכרזות עצמן, נראה כי לא נותרו עוד הפתעות רבות. במהלך השבועות האחרונים כבר נחשף עיצובו של המכשיר החדש ואף מפרטו המלא, כאשר מנכ״ל החברה פיט לאו (Pete Lau) מאשר לאתר The Verge שתיים מהשמועות על דגם ה-OnePlus 7 Pro: הוא יגיע עם חיבור דור חמישי, ומסך בעל קצב עדכון ואיכות גבוהה במיוחד. פרט לכך, צפוי דגם הפרו לכלול מצלמת סלפי נשלפת. ה-OnePlus 7 בשני דגמיו, ה״רגיל״ והפרו, יתבססו על מעבד ה-Snapdragon 855 של קוואלקום (Qualcomm), ויתמכו בטעינה מהירה, אך לא אלחוטית.