וואן פלוס 7

היצרנית וואן פלוס (OnePlus) עדיין לא מוכנה לחשוף את תאריך ההכרזה הרשמי של מכשיר הדגל החדש שלה, ה-OnePlus 7, אך מנכ״ל החברה פיט לאו (Pete Lau) העלה לחשבונו בטוויטר סרטון וידאו קצרצר המתייחס למכשיר החדש. בסרטון נראים קווי המתאר של OnePlus 7, לצד מסר פרסומי קצר וקולע: Fast and Smooth (מהיר וחלקלק).

״אני מתרגש לשתף עמכם כי המוצר הבא מבית OnePlus יביא עמו עידן חדש של פעולה מהירה וחלקה. במיוחד חלקה!״, כך כותב לאו. ״פעולה חלקה היא עניין מאתגר הרבה יותר ממהירות – זהו המבחן האמיתי של חומרה ותוכנה״. בנוסף, מציין המנכ״ל כי המוצר החדש ״פשוט יפיפה״.

הדגש על פעולה חלקה עשוי להתייחס למסך בעל קצב רענון של 90 הרץ, הגבוה יותר מזה של רוב מכשירי הטלפון החכם, וקרוב למסכים שבדרך כלל משולבים ב״מכשירי גיימינג״ יקרים. מסך שכזה, כך לפי השמועות העדכניות, יכלל במפרט ה-OnePlus 7 Pro, הדגם היקר יותר שייחשף במאי, שיכלול גם תצוגה נטולת מגרעת עם מצלמה נשלפת.

קרא עוד:  שאומי תשיק טלפון ראשון עם מצלמת 64 מגה-פיקסל, 108 מגה-פיקסל בהמשך

דגם ה-OnePlus 7 הרגיל יהיה דומה יותר ל-OnePlus 6T הנוכחי, אם כי שני המכשירים צפויים להתבסס על מעבד ה-Snapdragon 855 של קוואלקום (Qualcomm) עם 8 גיגה-בייט זיכרון עבודה (RAM), ומערך צילום אחורי של שלושה חיישנים. לפי ההערכות, צפוי אירוע ההכרזה להיערך ב-14 במאי. דגם נוסף, בעל חיבור לרשתות דור חמישי, עשוי אף הוא לככב באירוע, אך יגיע לחנויות במועד מאוחר יותר.