גלקסי S10

אוליקסר (Olixar), המייצרת מגני מסך ומארזים עבור מגוון רחב של דגמי טלפונים, חשפה את עיצוב כל שלושת דגמי ה-Galaxy S10, מכשיר הדגל הבא של סמסונג (Samsung). בצילומים אותם שחררה החברה מופיעות הדמיות מפורטות של כל הדגמים, בתוך מארזי מגן של אוליקסר כמובן.

דגם הבסיס ודגם הביניים, המכונים Galaxy S10 Lite ו-Galaxy S10, חולקים עיצוב כמעט זהה אך גדלי מסך שונים: 5.8 אינץ׳ עבור דגם ה-Lite, לעומת 6.1 אינץ׳ בדגם הרגיל. לשניהם מצלמת סלפי יחידה הממוקמת בצידו הימני העליון של המסך, בצד ההפוך לזה שב-Galaxy A8s שכבר נחשף באופן רשמי, ושלוש מצלמות מאחור. נראה כי מדובר במערך חיישנים דומה מאוד, אם לא זהה, לזה שאותו הציגה סמסונג ב-Galaxy A7: מצלמה ראשית, מצלמת טלפוטו לתצלומי תקריב, ומצלמה בעלת עדשה רחבה.

Olixar ArmourDillo Samsung Galaxy S10 Protective Case - Black

Galaxy S10 Plus, היקר בחבורה, מצויד במסך גדול יותר 6.4 אינץ׳, אבל לא רק: יש לו שתי מצלמות סלפי וגם חיישן צילום נוסף מאחור. סביר להניח כי חיישן זה מיועד ללכידת עומק, שיפור אפקט הפורטרט ותמיכה באפליקציות מציאות רבודה מתקדמות. ההכרזה הרשמית על שלושת המכשירים צפויה להתרחש בתחילת 2019, אך אוליקסר מאפשר ללקוחות המעוניינים בכך להזמין מראש את כיסויי ה-Galaxy S10 כבר עכשיו, במחירים הנעים בין חמישה ל-14 דולרים.