אמש (חמישי) למשך מספר שעות עלה לאוויר בחנות המקוונת של אמזון (Amazon) עמוד מכירה רשמי למוצר חדש שטרם הוכרז: ה-Nvidia Shield TV Pro. מדובר בדגם משודרג למזרים המדיה Shield TV, שעדיין לא נחשף רשמית על ידי היצרנית. זו כנראה גם הסיבה שהעמוד הוסר מהאתר זמן קצר לאחר שקיומו נחשף, אולם הפרטים כמובן כבר עשו את דרכם לרשת.

החידושים המרכזיים ב-Shield TV Pro אינם נראים לעין: מזרים המדיה החדש דומה מאוד בעיצובו לדגם הקודם, אך מתבסס על שבב ה-Tegra X1 פלוס החדש, המציע ביצועים משופרים. אלו יסייעו לטעינה מהירה יותר של אפליקציות ותכנים, וגם מאפשרים תמיכה בוידאו באיכות HDR.

NVIDIA Shield TV Pro

השלט עבר שינויים גדולים יותר, וכולל כעת הן חיבור Bluetooth לשליטה ב-Shield, והן משדר אינפרה-אדום לשליטה ישירה בטלוויזיה עצמה. לכפתורים תאורה אחורית המופעלת באופן אוטומטי כאשר מרימים את השלט, אולם פס המגע ששימש בדגם המקורי לשליטה בעוצמת השמע הוחלף בכפתורים סטנדרטיים.

מחירו של ה-Shield TV Pro בעמוד המכירה במאזון נקבע על 199 דולרים, כ-20 דולרים יותר מהדגם הקודם (שכנראה יוסיף להימכר לצידו). נכון לרגע כתיבת שורות אלו לא התייחסה Nvidia להדלפה, אולם נראה שההכרזה הרשמית בעניין קרובה מאוד אם עמוד המכירה כבר מוכן לעלות לאוויר.