אם עד היום השתמשתם בנטבוק לגלישה באינטרנט וכתיבת מסמכים, Nvidia מתכננים לנו אפשרות לשחק במחשב גם במשחקים בעלי גרפיקה גבוהה. החברה חשפה את תוכניותיה לדור הבא למעבד ה-ION שיותאם למעבדי ה-Pine Trail ויעבוד בשילוב ערכת השבבים החדשה.

לא ברור כיצד הוא יהווה שיפור לעומת המעבד הגרפי הקיים ב-N450 מדגם GMA 3150, אך Nvidia מציגה בטבלה (למעלה) את ההבדלים בין מחשבים שיבוססו על המעבד הגרפי שלה לעומת המעבד הגרפי של אינטל. החברה מבטיחה תמיכה מלאה ב-Blue-ray 1080p HD, ביצועים משופרים ואף תמיכה במשחקי תלת מימד מוכרים (לא בטוח ש-call of duty יעבוד) כמו Sims 3 . מחשבים ראשונים מבוססי ה-Atom החדש כבר הגיעו (כדוגמת Asus 1005PE), לכן נטבוקים מבוססי ה-ION 2 צפויים להגיע מתישהו בחודשים הקרובים.

מעבד ה-ION הוא מעבד גרפי המשולב במחשבים דלי כח כדוגמת מחשבי נטבוק ומאפשר גם למחשבים חלשים לנגן וידאו באבחנה גבוהה ואפלקיציות הדורשות עיבוד תלת מימד. מחשבים שהושקו בעבר מבוססי הדור הראשון של ה-ION היו HP Mini 311 ו-Asus 1201n. (מקור)

עדכון: רשמי: Nvidia IOn 2, פי 10 יותר ביצועים, Asus ו-Acer הצטרפו להכרזה

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.