השוק, כך נראה, מקבל בברכה את המערכת על שבב החדשה, או נכון יותר משודרגת כמעה, של קוואלקום (Qualcomm). אחרי שאסוס (Asus) כבר הודיעה שטלפון המשחקים הבא שלה יגיע עם Snapdragon 855 Plus, גם נוביה (Nubia) מצטרפת לרשימה.

החברה הודיעה כי החליטה לשלב את המערכת החדשה גם בטלפון המשחקים האחרון שלה, Red Magic 3, שהושק רק לאחרונה. כזכור הוא כבר מבוסס על Snapdraon 855, כמו כל מכשירי העילית כמעט שהושקו בחודשים האחרונים, אבל בנוביה רוצים להעניק לשחקנים קצת יותר – וזאת בעצם הסיבה שבקוואלקום הכריזו כנראה על שדרוג המערכת.

בפוסט שהעלתה החברה לדף שלה ב-Weibo היא מסרה כי היא "אינה חוששת מאתגרים והיא מגיבה לשינוי המהיר הזה בשדרוג". מעבר לכך היא לא מסרה פרטים על תאריך השקה מיועד, כמו גם לא האם הטלפון ישמור על שמו או ייקרא בשם אחר שיביא לידי ביטוי את השינוי במערכת על שבב – וכמובן, גם לא מה יהיה מחירו.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.