כחודש לאחר שהכריזה על טלפון הגיימינג החדש Red Magic 3, מוכנה נוביה (Nubia) להשקה הגלובלית של המכשיר המסקרן. זו כוללת למעלה מ-30 מדינות בהן ארה״ב, יפן, רוב מדינות מערב אירופה וגם ישראל וזמין לרכישה ישירה עם משלוח בחינם החל מ-479 דולרים – כלומר פחות ממחירו של OnePlus 7.

כזכור, מפרט החומרה של ה-Red Magic 3 מרשים ושווה ערך למכשירי הדגל האחרים בשוק. הוא כולל את שבב ה-Snapdragon 855 של קוואלקום (Qualcomm) לצד 8 או 12 גיגה-בייט של זיכרון עבודה, 128 או 256 גיגה-בייט לאחסון קבצים, ומסך AMOLED תומך HDR בגודל 6.65 אינץ׳, קצב רענון של 90 הרץ וברזולוציית +FHD. המכשיר כולל מערכת קירור ייחודית, עם צינוריות המכילות נוזל קירור ומאוורר פנימי.

עוד בגזרת הגיימינג, כולל Red Magic 3 שני כפתורים רגישים למגע בפינות, הניתנים להתאמה אישית לפי צרכי המשתמש. המצלמה הקדמית כוללת חיישן באיכות 16 מגה-פיקסל, ואילו המצלמה האחורית מצוידת בחיישן בודד באיכות 48 מגה-פיקסל, ותחתיו פס תאורה התומך ב-16.8 מיליון גווני צבע, שוב לבחירת המשתמש. הסוללה היא בנפח 5,000 מיליאמפר/שעה, עם תמיכה בטעינה מהירה באמצעות מטען ייעודי.

באתר הרשמי שלה, מבטיחה נוביה מבצעים ופרסים למי שיקפיד לעקוב אחר כל פעילויות ההשקה, ומגן סיליקון אדום שינתן במתנה למזמינים הראשונים. מכירות המכשיר מתחילות כעת, והוא צפוי להגיע למדפי החנויות בעוד כשבועיים.