נוביה (Nubia) מתכוננת להשיק בקרוב טלפון משחקים נוסף, השלישי במספר, שאמור להיקרא Red Magic 3 או Red Devil 3. המכשיר החדש יהיה מבוסס על ה-Snapdragon 855 של קוואלקום (Qualcomm), כצפוי כנראה מטלפון משחקים מודרני, ולפי פרטים שהודלפו כבר לרשת החברתית הסינית Weibo, הוא יגיע עם 12 גיגה-בייט זיכרון עבודה וסוללה גדולה בהספק עבודה של 5,000 מילי-אמפר.

אבל כנראה שאחד הדברים מעניינים בטלפון הזה יהיה דווקא מערכת הקירור שלו. מנכ"ל החברה ני פיי, העלה פוסט בו הוא מספק פרטים ראשונים על המערכת הזו שתהיה היברידית שתשלב קירור מים, עם קירור אוויר ועם מה שמכונה טורבו מאוורר.

הטורבו מאוורר לפי פיי יהיה דומה מאוד למה שמקובל למצוא כיום במחשבים, וזה יבוא לידי ביטוי בעיקר בכך שהוא יציע מהירות סיבוב משתנה. הוא ישנה את המהירות שלו בהתאם לטמפרטורה של המכשיר. אם המכשיר יהיה רגוע וקר, כמו למשל בזמן נעילה או בזמן שיטוט קל באינטרנט, המאוורר לא יעבוד ויהיה שקט לחלוטין. מצד שני, ברגע שהטמפרטורה תעלה מעל רמה מסוימת, הוא יוכל להיכנס לעבודה בקצב מוגבר באופן כמעט מיידי.

זה גם אומר שכמו במחשבים, ברגע שהטלפון יגיע לטמפרטורות גבוהות יש סיכוי טוב לשמוע את המאוורר מתאמץ להוריד את הטמפרטורה, וכנראה באפריל הקרוב יתברר כיצד המערכת עובדת במלואה.

כזכור, בתחילת השנה השיקה החברה את טלפון המשחקים השני שלה, Red Magic Mars.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.