בסופו של דבר, מתברר שטלפון המשחקים החדש של נוביה (Nubia) ייקרא Red Magic Mars, והוא יוצג בשבוע הבא באופן רשמי. החברה בחרה להציג אותו ב-28 בנובמבר בזירה מאוד מתאימה – אולם eSports בשם VSPN שממוקם בלב שנחאי.

טלפון המשחקים החדש, והשני של נוביה כזכור, סוגר חלק מהפערים מול טלפונים אחרים בשוק ההולך והמתפתח הזה, והוא יגיע כבר עם Snapdragon 845, וכפי שכבר נודע לפני לכן הוא יקורר באמצעות אוויר ונוזל גם יחדיו. התמונה המלאה של הטיזר לאירוע מציגה התפרצות ועוצמה, והכוונה היא כנראה לכפתור מיוחד שיאפשר בלחיצה קלה לעבור למצב משחקים מוגבר ביצועים.

אבל כנראה שהדבר הכי מעניין ב-Red Magic Mars הוא שהמסגרת שלו תהיה רגישה בארבע נקודות שישמשו לשליטה במשחקים כמו כפתורים בבקר משחק של קונסולה כזו או אחרת, כשמנוע פנימי גם יספק משוב פיזי ללחיצות באותן נקודות. בהחלט כיוון מעניין, וכנראה גם נכון.

כמו ה-Black Shark Helo של שאומי (Xiaomi), גם Red Magic Mars יציע את אחד הדגמים שלו עם 10 גיגה-בייט זיכרון עבודה לצד 256 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. כן צפוי שהטלפון, שיבוסס כבר כמובן על אנדרואיד 9, יצויד במערכת קול דיגיטלית בתצורת 7.1 שאמורה לפי החברה לספק קול היקפי תלת ממדי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.