לאחר שה-5250 נחשף, היום מגיע גם ה-X3-02, מכשיר שמבוסס על ה-X3 המקורי ומכיל כמעט את אותו מפרט הטכני. למרבה ההפתעה, למכשיר מסך מגע קטן יחסית בגודל של 2.4 אינץ' ביחד עם מקלדת פיזית רגילה, שהסידור שלה הוא במעט שונה ומוזר מהסידור הרגיל והמקובל, שככל הנראה נבע בגלל מסך המגע.

נעבור אל המפרט המלא: המכשיר מכיל מסך מגע בגודל 2.4 אינץ' ברזולוצית QVGA של 240X320 פיקסלים יחד עם מערכת ההפעלה Symbian, אולם  לא ידוע אם היא תגיע בגרסת המגע שלה, ה-Symbian^1, או בגרסה הישנה והאהובה – S60 v9.3. כפי שניתן לראות, המכשיר מגיע גם עם מקלדת פיזית כאשר הסידור של המספרים קצת שונה, כך שהשורה האחרונה שכוללת בד"כ את המקשים אפס, כוכבית וסולמית הועברו לצד הימין והפכו זווית. ניתן גם לראות שישנם שני מקשי קיצור, כאשר הייעוד שלהם הוא כתיבת הודעת SMS וגישה מהירה לנגן המוזיקה. ה-X3-02 מכיל מצלמה של 5 מגה-פיקסל ללא פלאש אך היא מגיעה עם מיקוד אוטומטי וכן Bluetooth ו-Wi-Fi, ויחסר GPS ורדיו FM. עוביו של המכשיר דק יחסית העומד על 9.6 מ"מ בלבד.

נוקיה תשווק את המכשיר בסין בלבד ולא ידוע האם הוא יחצה את גבולות סין למדינות אחרות, וכרגע אין תאריך יציאה או מידע לגבי מחירו. (מקור)

עדכון: נוקיה משיקה את X3 המשלב מסך מגע ולוח מקשים