אמנם נוקיה ו-AT&T השקיעו רבות בהשקת ה-Lumia 900 בארה”ב, אך נראה כי תקלה לא מתוכננת יכולה להשפיע על ההצלחה. משתמשים מדווחים כי מכשיר ה-Lumia 900 שרכשו בימים האחרונים מתקשה להתחבר לרשת, דבר הגורם לניתוקים בתקשורת האינטרנט לעיתים קרובות. נוקיה כבר הודתה כי אכן יש תקלה, אולם הדבר אינו בעיית חומרה במכשיר אלא בתקלת תוכנה ואינו קשור לרשת AT&T בארה”ב. “התגלה כי תקלה בניהול הזיכרון הפנימי יכול, במקרים מסוימים, להוביל לניתוק תקשורת הנתונים. הבעייה נעוצה בתוכנת הטלפון ולא קשורה לחומרת המכשיר או לרשת עצמה”, אמרה נוקיה.

החדשות הטובות הם שנוקיה צפויה לתקן את הבעיה תוך ימים ספורים ותנסה לשלוח עדכון ללקוחות הקיימים ולאלה החדשים, וכפיצוי הם מעניקים החזר כספי בחשבון של $100. בינתיים, AT&T מציעה לקוחות להחליף זמנית את המכשיר עד אשר נוקיה תשחרר את העדכון או להמתין בסבלנות עד ה-16 לאפריל אז ניתן יהיה להוריד את העדכון למכשיר.

אז מה נוקיה? זה חלק מהניסוי?

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.