ה-Lumia 900 הוא ללא ספק אבן דרך ונקודת ציון חשובה בדרכה של חברת נוקיה. לאחר שהחליטה שהסימביאן לא מספיק טובה כדי להתחרות בסמארטפונים האחרים מבית גוגל ואפל, החליטה החברה לעבור למערכת הפעלה אחרת, ה-Windows Phone.

אחרי שהחלה בספירה לאחור וטענה שעד כה המכשירים שהיו ברשותנו היו "ניסויים" ולא באמת הצליחו לספק חווית סמארטפון אמיתי, משחררת נוקיה את ה-Lumia 900, מכשיר עוצמתי עמוס טכנולוגיה שמוכן להתחרות נגד התותחים הגדולים. בסרטון אותו נוקיה הציגה באתר "Smartphone Beta Test" מציג כי כל הסמארטפונים ששוחררו עד עכשיו, כולל ה-iPhone או סמארטפונים אחרים מבוססי אנדרואיד, היו רק ניסיון, ועכשיו, ה-Lumia 900 הוא הדבר האמיתי. בסרטון נוסף ששוחחרר להשקה מוצג "המנחה" של האירוע מסתובב בין כל אנשי העולם ומודה להם על שהשתתפו בניסוי.

הקמפיין מגיע לרגל השקתו של ה-Lumia 900 ברשת AT&T בארה"ב, שם נוקיה אף כבשה את מסכי ה-Times Square בפרסומות למכשיר וערכה מופע השקה ססגוני עם הזמרת ניקי מינאג'. המכשיר החל להימכר ברשת AT&T היום במחיר של $99 בחוזה שירות.

המכשיר כזכור מציע מסך המגע בגודל 4.3 אינצ’ מסוג Clearblack AMOLED. בפנים נמצא מעבד חד ליבה בתדר 1.4GHz, זיכרון 512MB, אחסון 16GB, מצלמה 8 מגה פיקסל עם פלאש LED, ותמיכה בצילום וידאו 720p זאת בעדשה של Carl Zeiss וכל זאת רץ על גבי Windows Phone 7.5.

קרא עוד:  משחקי ה-ROG: אסוס תהיה הראשונה להשתמש ב-+Snapdrgaon 855 בטלפון המשחקים שלה

וידאו: הניסוי הסתיים

וידאו: ניקי מינאג' בהופעה ב-Times Square