השבוע נינטנדו הכריזה על ה-3DS XL, הגירסא המגודלת של הקונסולה הניידת בעלת מסך התלת-מימד אשר מציגה זוג מסכים הגדולים בכ-90% יותר מאלו הנמצאים בקונסולת ה-3DS המקורית, למרות שהקונסולה צפויה להתחיל להימכר רק ביולי עלה כבר עכשיו לאינטרנט סרטון המציג את הקונסולה החדשה בפעולה.

הבלוג הצרפתי "Puissance Nintendo" (כוח נינטנדו) קיבל הזמנה לנסות את קונסולת ה-3DS XL, ומספק רשמים ראשונים אודות הגירסא החדשה: למרות גודלה הפיזי היא מרגישה קלה יותר מה-3DS המקורית והמסך הגדול מספק את אפקט התלת-מימד בצורה נעימה יותר ולא מאמץ את העיניים כמו הדור הראשון של קונסולת ה-3DS, חסרונה היחיד אל מול הקונסולה המקורית מגיע בדמות רמקולים מעט חלשים יותר, אך בבלוג מציינים כי ייתכן והסביבה הייתה רועשת מדי.

קונסולת ה-3DS XL תגיע לארצות הברית ב-19 לאוגוסט שם היא תהיה זמינה למכירה במחיר של 199 דולר ואילו לאירופה ב-28 ליולי, אך מחירה טרם פורסם שם. הרוכשים הפוטנציאלים יכלו לרכוש אותה בצבע כסף, אדום או כחול. כרגע עדיין לא ידוע מתי תהיה הקונסולה זמינה לרכישה בארץ ובאיזה מחיר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.