תמונה נוספת של ה-HTC One M8 המבוסס על מערכת ההפעלה Windows Phone 8 עלתה לרשת לצד פרטים נוספים אודות המכשיר.

התמונות מגיעות מ-Neowin בהם נראה באופם ברור קדמתו וגבו של ה-HTC One M8 המריץ את מערכת ההפעלה של מיקרוסופט. על-פי הדיווחים המכשיר יקרא HTC One (M8) for Windows ובאופן לא מפתיע הוא כולל מפרט זהה לזה של אחיו המבוסס על אנדרואיד (Android) – מעבד מרובע-ליבה Snapdragon 801 במהירות 2.3 גיגה-הרץ תוצרת Qualcomm, זיכרון עבודה בנפח 2 גיגה-בייט, זיכרון פנימי בנפח 32 גיגה-בייט ואפשרות להרחבה באמצעות כרטיס micro SD, מסך בגודל 5-אינצ' באבחנה של 1080P וסוללת 2,600mAh. המכשיר כמובן יצוייד במצלמת אולטרא-פיקסל באבחנה של 4 מגה-פיקסל עם חיישן העומק U-Focus ומצלמה קדמית באבחנה של 5 מגה-פיקסל בזווית רחבה ובזוג רמקולי BoomSound קדמיים.

באופן מפתיע, על-פי הדיווח המכשיר יגיע כשהוא תומך בכיסוי ה-Dot View, זאת לאחר שדווח כי העדכון הקרוב ל-Windows Phone יביא עמו תמיכה בכיסויים חכמים כך שייתכן כי השקת המכשיר תגיע ביחד עם עדכון גרסה למערכת ההפעלה. יהיה ניתן להפעיל עם הכיסוי את העוזרת האישית Cortana, לצפות בהתראות אודות שיחות, הודעות, תזכורות מלוח השנה ועוד. על-פי הדיווחים ההשקה צפוייה להתרחש ב-19 לאוגוסט, המכשיר צפוי להגיע למפעילה הסלולרית Verizon אך לא מן הנמנע שהוא יגיע אל מפעילות סלולר אחרות גם מחוץ לארה"ב.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.