חברת Master & Dynamic הודיעה בסוף השבוע על השקת אוזניות נטולות חוטים חדשות, שככל הנראה זוכות לתואר היקרות ביותר בעולם, בזכות תג מחיר של 1,090 דולרים (כ-3,765 שקל).

הסיבה למחיר היקר אינו המפרט של האוזניות, וגם לא ציפוי שכולל זהב או יהלומים, אלא המיתוג שלהן: האוזניות מגיעות עם סמל בית האופנה לואי ויטון (Louis Vuitton), ומשתייכות לסדרת הגאדג'טים Horizon, אותה הוא משווק בשיתוף פעולה עם יצרניות שונות.

Related image

למעשה, אוזניות Luois Vuitton Horizon החדשות הן הדור השני של שיתוף הפעולה בין מותג האופנה לחברת האודיו האמריקאית. הדור הראשון היה מבוסס על דגם M&D MW07, ואילו החדשות מבוססות על M&D MW07 Plus. ההבדל העיקרי, מלבד הלוגו, הוא הצבעים הצעקניים (שחור, לבן, אדום, ורוד וצהוב) וקופסת הטעינה, שמעוצבת בהשראת השעון החכם Tambour Horizon, שגם הוא חלק מסדרת הגאדג'טים של החברה ומיוצר בשיתוף עם קואלקום (Qualcomm) וגוגל (Google).

ל-Horizon חיי סוללה מרשימים ביותר של 10 שעות, וקופסת הטעינה, שאותה ניתן לטעון באופן אלחוטי, מוסיפה עוד 20 שעות. הדרייברים הם בקוטר של 10 מ"מ ועשויים מבריליום, ובכל אוזנייה יש שני מיקרופונים, המאפשרים איכות קול טובה יותר בשיחות. האוזניות כוללות סינון רעשים אקטיבי, כמו גם מצב הפוך, שמשדר אל האוזן את הקולות שהמיקרופונים קולטים כדי לאפשר ניהול שיחה עם אדם קרוב בי להוציא את האוזניות מהאוזניים. הן מתחברות לטלפונים ולשעון ה-Tambour Horizon בקישוריות בלוטות' 5.0.

קרא עוד:  וואווי הכריזה על MediaPad Pro 5G עם Kirin 990 ודור 5

מי שלא רוצה לשלם עליהן את המחיר המלא, אגב, ישמח ודאי לדעת שהדגם המקורי של M&D זמין במחיר של 299 דולרים (כ-1,040 שקל).