מותג האופנה היוקרתי לואי ויטון (Louis Vuitton) חשף דגם חדש לשעון החכם Tambour Horizon, שהוצג לראשונה ב-2017 ונותר נאמן למערכת ההפעלה Wear OS של גוגל (Google). השיפור העיקרי הוא בשדרוג המעבד ל-Snapdragon Wear 3100, המעבד החדש והחזק ביותר של קוואלקום (Qualcomm) המיועד למוצרים לבישים. זמן הסוללה הודות לשדרוג משתפר משמעותית, לעד יום אחד מלא (24 שעות) בין טעינה לטעינה, או שישה ימים במצב חיסכון שבו המסך מציג את השעה בלבד, ללא אפליקציות או התראות.

המסך עצמו איכותי יותר מקודמו (אם כי בלואי ויטון לא מפרטים בדיוק איזו רזולוציה הוא מציג כעת), ומוקף בטבעת ובה מספרים המייצגים את 24 השעות ביממה אחת, עם תאורה אחורית בגוונים שונים המייצגים אור או חושך. תצוגה זו מוסיפה לפעול גם כאשר השעון נמצא במצב Always-On, כלומר המסך כבוי בכדי להאריך את זמן הסוללה.

בנוסף לשדרוג המפרט והעיצוב, תציע לואי ויטון את הדגם המשודרג עם מספר עיצובי רקע חדשים (גם בעלי הדגם המקורי יוכלו להוריד אותם לשעון שלהם), ובצבע מארז ״לבן קראמי״ יוקרתי במיוחד. בעוד שאת מחירו של הדגם החדש טרם חשפה החברה, אין כל סיבה לצפות לכך שיהיה זול יותר מהדגם המקורי, שנמכר תמורת 2,490 דולרים – בערך כמחירם של שישה שעוני Apple Watch ביחד.