זה זמן שנוקיה לא הציגה כל מחליף למכשירים העסקיים E71 ו-E72, שנחשבים לבין המכשירים הפופולריים ביותר של החברה עד היום. כעת, לאחר סדרת מכשירי ה-Symbian^3 וה-N8 העומד בראשם, מצטרף, או יותר נכון יצטרף בקרוב חבר חדש. ה-E6–00 שדלף הוא מכשיר בתצורת סטייל בלקברי ומיועד לפלח שוק העסקי אשר יצטרף ל-E7 שהושק לאחרונה.

למכשיר מקלדת Qwerty מלאה והוא יפעל על מערכת Symbian^3 אשר תספק לו ארבעה מסכי בית חדשים ומותאמים אישית, זאת בשיפור משמעותי ממסך הבית המשעמם של ה-E71. למרות שכל הפרטים עדיין לא אושרו ממקור רשמי, הדיווחים מדברים כי למכשיר מסך (לא מגע) בגודל 2.8 אינצ' (לעומת 2.3 ב-E71), מעבד ARM במהירות לא ידועה, מצלמה 8 מגה פיקסל עם פלאש LED כפול, מצלמה קדמית לשיחות וידאו, קישוריות Bluetooth ו-WiFi. זהו אגב לא הפעם הראשונה שבה המכשיר נחשף ובעבר כבר ראינו תמונות שלו מעט פחות מחמיאות ובפעם נוספת כשנצפה שמו בין השורות באתר נוקיה העולמית. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.