עוד מכשיר מגיע אלינו מבית נוקיה בהשקה רשמית. מכשיר הדגל העסקי, ה-Nokia E7 החל להימכר במספר שווקים בעולם, כך מודיעה היום החברה. נוקיה לא פרסמה את מחירו, אך המכשיר כבר נמכר לפני פחות מחודש בהזמנה מוקדמת במחיר של €599, כך שאנו צפויים לראות מחיר כמעט דומה ואף פחות מכך.

נוקיה תולה תקוות רבות במכשיר שכן הוא מכשיר הדגל לשוק העסקי ומביא מקלדת 42 מקשים מלאה הנפתחת בסלייד. הוא מזכיר במראהו את ה-N8, עם תוספת של מקלדת מלאה, ומסך גדול יותר. כך תמצאו את מסך מגע AMOLED Capacitive בגודל 4 אינצ’, זיכרון 16GB לאחסון,  קישוריות Bluetooth 3.0, Wi-Fi b/g/n ותמיכה ב-A-GPS ביחד עם יציאת HDMI ו-USB OTG, מצלמת 8 מגה-פיקסל עם פלאש LED כפול (בניגוד ל-12 מגה פיקסל ב-N8) וצילום וידאו HD 720p. הכל רץ כמובן על מערכת הסימביאן.

Nokia E6 דלף לרשת
ללא קשר ל-E7, מכשיר עסקי נוסף מתכננת נוקיה להשיק וזהו ה-E6. מזכיר מאוד במראהו את ה-E72/E71, מגיע המכשיר עם מקלדת מלאה, אולם דבר אחד שמעניין יותר ושנשאל הוא האם למכשיר מסך מגע בנוסף למקלדת. אין עוד מידע נוסף פרט למצלמת 8 מגה פיקסל עם פלאש LED. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.