לא רק הטרנספורמר פריים זוכה לעדכון לאנדרואיד 4.0 וכי גם משתמשי מוטורולה Xoom זוכים לקבל את שדרוג ה-ICS. החברה החלה בשחרור והפצת העדכון, לעת עתה למשתמשי הטאבלט בגרסת ה-WiFi בארה”ב בלבד והעדכון מתבצע באופן אוטומטי (OTA) לגרסה 4.0.3. בין התוספות לעדכון זה שמוטורולה פרסמה הם שדרוג הדפדפן והאפשרות לשמירת דפים לקיראה באופן לא מקוון, עיצוב מחדש של הלאנצ’ר, אפליקציית אנשי קשר חדשה, שיפור בכתיבה של טקסט במקלדת, עורך תמונות ועוד. כמובן שחלק מהתוספות קיימות כבר בגרסת ה-ICS החדשה.

במידה בוצע פריצת רוט למכשיר הטאבלט או מריץ כבר רום אחר, המכשיר לא יוכל להעדכן ומשתמש שיהיה מעוניין בעדכון יצטרך לחזור אחורה או לבצע את העדכון באופן ידני. העדכון יופץ במהלך השבועות הקרובים לכלל המשתמשים בארה”ב אם כי כרגע אין מידע לגבי הגעתו של העדכון גם למכשירים בארץ, ואת זה נאלץ לשאול את מוטורולה ישראל לגביו וגם להמתין עד אשר החברה תפיץ גם עדכון לבעלי Xoom דור 3.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.