משתמשי הטאבלט Transformer Prime ממשיכים לסבול: אחרי בעיות הקליטה של ה-GPS והעובדה כי ה-Bootloader של המכשיר נעול, ממשיכים הדברים להסתבך. הטאבלט שקיים בשוק זמן קצר מאוד ונחשב לראשון אשר מריץ בתוכו את מעבד ה-Tegra 3 נקלע למערבולת של תקלות ואחרי שאסוס שחררה את העדכון לגרסת אנדרואיד 4.0 מתברר כי חלק מהמשתמשים לא יכלו ליהנות מהגרסה החדשה. משתמשים אשר ניסו לעדכן את הטאבלט קיבלו במפתיע הודעת שגיאה המונעת מהמכשיר לבצע את העדכון, ואם זה לא מספיק משתמשים נוספים דיווחו כי לאחר שהצליחו לבצע את העדכון המכשיר ננעל ואינו מאפשר כל שימוש בו.

Asus מצידה כבר הציע דרך לטפל בתקלה, לפחות לגבי המקרה הראשון של הודעת השגיאה וממליצה לאפס את המכשיר להגדרות ברירת המחדל לפני ביצוע העדכון, דבר שימחק את הגדרות המשתמש והנתונים האישיים ולא בטוח שכולם יהיו מאושרים מהעניין. כתגובה שנייה פרסמה החברה כי כל מי שאינו מרוצה מהטאבלט יוכל להחזיר לחנות (רק באנגליה) ולקבל את כספו בחזרה, או לחלופין מי שישאיר את הטאבלט אצלו יקבל עוד 6 חודשי אחריות, 18 חודשים סה”כ. מכובד.

בתערוכת CES שהסתיימה בשבוע שעבר Asus חשפה את הטאבלט Transformer Prime TF700T, סוג של גרסה מתוקנת לטאבלט הנוכחי עם רזולוציית מסך משופרת של 1920X1200 ועיצוב דקיק ביותר (8.3 מ"מ) ומשקלו 583 גרם. הוא מריץ את אותו מעבד מרובע הליבה Tegra 3 עם 1GB RAM, מצלמת 8 מגה-פיקסל עם צילום וידאו HD 1080p ובקדמתו מצלמה ברזולוציה של 2 מגה-פיקסל. הוא צפוי לצאת בחודש יוני השנה יחד עם גרסת ה-ICS האחרונה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.