מוטורולה (Motorola) חוזרת לשוק הטאבלטים עם טאבלט חדש בשם Moto Tab. היא עושה זאת שש שנים אחרי שהשיקה את Motorola Xoom, הטאבלט שלמרות שיתוף הפעולה שלה עם גוגל (Google) ולמרות שאנדרואיד הותאמה בדיוק בשבילו עם גרסה לטאבלטים, לא זכה להצלחה במכירות, ואפילו בלשון המעטה.

למעשה גם את החזרה הזו אפשר להגדיר כ-'בערך'. מי שהכריזה על ההשקה היא חברה האם לנובו (Lenovo), ואם Moto Tab מזכיר את משפחת ה-Tab 4 שלה, אז כנראה שזו לא טעות, גם בגלל האביזרים החיצוניים שניתן להצמיד לטאבלט, כמו הרמקול החכם החדש של החברה.

בנוסף, לפחות בינתיים, מדובר בהשקה שמיועדת לשוק האמריקאי בלבד, דרך ספקית התקשורת AT&T, כחלק מהניסיון של לנובו לחדור לשוק האמריקאי ברמת מכירות גבוהה יותר – מכאן גם השימוש במותג Moto.

כך או כך מדובר בטאבלט בגודל 10.1 אינץ' עם פאנל IPS ברזולוציית FHD המבוסס על המערכת על שבב Snapdragon 625, ומגיע עם 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. יש לו גם שני רמקולים מופנים קדימה, חיישן טביעות אצבע מאחור, וגם מחבר USB Type-C. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 7.1.1, והממשק מכיל כמה שינויים קלים, כולל מעבר למצב 'ילדים' – כן, בדיוק כמו ב-Tab 4 המוזכר לעיל. המחיר 299.99 דולרים.

קרא עוד:  סמסונג מתכננת להשיק טאבלט ענקי עם מסך 17.5 אינץ'

https://youtu.be/o9l7Zg91SPM

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.