לנובו (Lenovo), היצרנית הסינית שרכשה את חטיבת המובייל של מוטורולה (Motorola), צפוייה להכריז כבר בחודש על הבא על מכשיר בעל מסך מתקפל תחת המותג RAZR. אך ייתכן כי עיצוב המכשיר נחשף טרם אירוע ההכרזה, שכן פטנט שהגישה החברה מציג את העיצוב הפוטנציאלי של המכשיר.

פטנט שהוגש לארגון העולמי לקניין רוחני בדצמבר 2018, מציג מכשיר בעל מסך המתקפל באותו עיצוב שאפיין את קו מכשירי ה-RAZR של מוטורולה. כצפוי, העיצוב שומר על המאפיינים של אותה סדרת מכשירים נוסטלגית – עם גוף דקיק כאשר בחלקו החיצוני ישנו מסך קטן נוסף.

לפי התרשימים את החידוש העיקרי ניתן למצוא בחלקו הפנימי וזה עתה מאחסן מסך מגע מתקפל בציר במקום שאחסן בעבר את המסך ולוח המקשים.

מעבר לכך, הפטנט לא חושף פרטים נוספים, כאשר לפי הדיווחים האחרונים הוא יהיה יקר ויושק במהדורה מוגבלת. יש סיכוי רב כי נראה אותו כבר בחודש הבא במסגרת לקונגרס הסלולר העולמי שייערך בברצלונה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.