לאחר שגוגל הכריזה על גרסת האנדרואיד ‘מרשמלו’ יחד עם סדרת הנקסוס החדשה, מוטורולה (Motorola), קצת לאחר HTC, הכריזה על תוכניותיה לעדכון מכשיריה השונים.

מוטורולה ידועה כמי שנוהגת לעדכן את מכשיריה השונים, אולם הפעם, הופתענו. מכשירים רבים שהחלו את דרכם כמוטורולה מוביליטי החדשה תחת גוגל (Google) כבר לא יעודכנו כלל, וזה כולל את ה-Moto G הראשון שהושק ב-2013 וגם את ה-Moto X שהוכרזו יחדיו.

המכשירים שכן יעודכנו אלו כמובן הסדרה החדשה שהוכרזה ממש לאחרונה – ה-Moto X Pure Edition המוכר לנו בשם Moto X Style, ה-Moto X Play וכן דגמי ה-Moto G דור שני ודור שלישי לצד מכשירים שהושקו בשנה שעברה כמו Moto X דור שני והמכשירים לשוק האמריקאי כמו Droid turbo, Moto MAXX ו-Moto Turbo.

עוד מתברר כי החברה החליטה החל מגרסה 6.0 להפחית את מספר היישומים הכלולים במערכת שאינם של גוגל (bloatware) כמו ה-Moto Assist ו-Motorola Migrate שלדבריה אינם נדרשים מכיוון שהאפשרויות שהציעו כבר קיימות בגרסת האנדרואיד החדשה וכן יוסר התוסף לדפדפן הכרום המשמש עבור Motorola Connect שמוצע כאפליקציה להורדה ב-Google Play.

העדכון למכשירים הללו עדיין אינו מוכן לשחרור ומוטורולה תעדכן על כך בשבועות הקרובים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.