הדור הבא של מכשיר המודו ממשיך להיחשף: רשות התקשורת האמריקנית (FCC) העלתה באתרה פרטים אודות ה-Modo W, מכשיר אנדרואיד קטן מבית Modo שהיה מוכר עד כה בשם T-Phone. על פי המידע שהציגה, מתברר כי למכשיר לא תהיה כלל תקשורת דור 3, אלא ייתמך על תקשורת WiFi כפי ששמענו בעבר.

ממדריך המשתמש ניתן להבין כי כיום מבוסס המכשיר על מערכת אנדרואיד בגרסה 1.6 וייתכן כי בעתיד ישודרג ל-2.2 בעת שחרורו ובנוסף הוא יכלול קישוריות Bluetooth נוסף ל-WiFi וחריץ microSD.  כפי הנראה, אם מודו העבירה את המכשיר לידי ה-FCC, היא מעוניינת להפיץ את המכשיר בארה”ב ופיתוחו קרוב לקו הסיום.

על פי הדיווח האחרון, מודו מתכננת להשיק זוג מכשירי מגע שהאחד מבוסס אנדרואיד והשני מבוסס מערכת Brew, והציפיה שאחד מהם יהיה בעל יכולות דור 3. כעת, מתברר סופית כי זהו לא יהיה מכשיר האנדרואיד כפי שקיווינו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.