למרות התגובות הפושרות להם זכה המודו 1, מכשיר הסלולר הישראלי שהושק ברשת סלקום בשנה שעברה, ניתן לשייך לכך שמדובר במכשיר בעל מסך קטן שאינו מסך מגע, ללא מקשי ספרות ובהיעדר מבחר של ג'אקטים ייעודיים שהם מה שמבדיל את המודו מכל מכשיר אחר בשוק. אך אנו כאן שמחים לראות כי בחברה של דב מורן לא אמרו נואש וכי חלום הסלולר הישראלי ממשיך לחיות.

נראה כי במודו עשו את שיעורי הבית והפעם, בהתאם לדרישות השוק, הפרוייקט הבא "מודו "2 או ה"מודו-פון" יהיה מכשיר סלולרי בעל מסך לחיצה בגודל סביר, כפי שפרסמנו בעבר. בכל הנוגע למכשירי מודו, רכיבי המכשיר טרם נחשפו, אך מאבטיפוס שנתפס על-ידי האתר Phandroid נראה כי מדובר במכשיר דור-שני (שוב?), בעל קישוריות Wi-Fi ורדיו FM מובנה. למכשיר מצורף עט-חרט (סטילוס) שאנו מקווים שבמודו בחרו לכלול אותו מכיוון שמדובר במסך מגע קטן יחסית אשר עלול להיות "לא ידידותי" לתפעול באמצעות אצבעות בלבד ולא לעובדה שהחליטו לבנות את המכשיר עם מסך לחיצה המגיב פחות טוב (resistive), אך ההפתעה הגדולה ביותר היא לגלות כי המודו-פון מריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד. מהתמונות מאכזב לגלות כי המכשיר מריץ את אנדרואיד בגרסה 1.5 או 1.6 ולא מהדורה מודרנית יותר של המערכת. כמו-כן חשוב לזכור כי מדובר באבטיפוס ולא בחומרה סופית וכי ייתכן כי המכשיר שיגיע לשוק יהיה שונה מהאבטיפוס שמוצג לנו זה עתה.

קרא עוד:  פרטים ראשונים אודות Snapdragon 865: יהיו שני דגמים

אנו ב-TGspot נמשיך לעקוב בסקרנות אחרי ההתפחות של הסמארטפון הישראלי הראשון המריץ את מערכת ההפעלה של גוגל. צפו בסרטון הקצר בהמשך.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.