באירוע שנערך היום הציגה חברת מודו הישראלית את הדור הבא של מכשיר המודו. ה-Modu T Phone עדיין שומר על התואר “המכשיר הקטן בעולם" והפעם הוא מחדש עם מסך מגע מלא. גובהו רק 7.5 ס”מ ובעל ממשק ייעודי שהותאם למכשיר הקטן ומאפשר התאמתו האישית.

המכשיר עובד על מערכת Brew של Qualcomm, הקיימת כיום במכשיר ה-Smart, וכוללת מספר של אפליקציות החל מ-Youtube ,Twitter Facebook, Fliker ועוד. ניתן יהיה להוריד אפליקציות אם כי כרגע הדבר עדיין לא ברור. במסך הבית (בתמונה משמאל), המשתמש יוכל להגיע בזריזות לאפשרויות המכשיר בהתאם לכיוון גרירת המסך שיפתח לנו את חייגן הטלפון, האפליקציות, יומן השיחות ותפריט ראשי.

יחד עם ה-Modu T יגיעו מספר מוצרים משלימם המחליפים את הג’אקטים המוכרים. הג'אקטים החדשים מספקים פיצ'רים חדשים ויכולות נוספות, כך לדוגמה תמצאו את ה-textify, חליפה המספקת מקלדת מלאה ומצלמה 5 מגה פיקסל, את boostify שהיא מערכת רמקולים המשלבת טעינה, ה-camerafy המספקת מצלמה מתקדמת בעלת 5 מגה פיקסל עם פלאש לד ולספורטאים שבנינו תמצאו את sportify המאפשר להציב את המכשיר על הזרוע וכולל אפליקציה המתקשרת לרשת, שומרת את נתוני הריצה לאתר ייעודי ועוד.

מסך המכשיר בגודל 2.2. אינצ’ ברזולוציה גבוהה יחסית לגודלו העומדת על 240×320, הוא רץ על מעבד QSC6270 Qualicomm, בעל זיכרון של 2GB בכרטיס microSD, סוללת 500mAh המספקת עד 3 שעות שיחה בדור 3G או 7 שעות בדור 2.75G, ומאפשר גלישה ב-HSDPA 3.6Mbps. מודו לא כללו במכשיר קישוריות WiFi כך שתזדקקו לחבילת דור 3 כדי שתוכלו לגלוש בו. עוד תמצאו גם חיבור microUSB המשמש גם לטעינה וגם חיבור למחשב, דפדפן אינטרנט obigo Q7, מקלט GPS, רדיו FM וקישוריות Bluetooth 2.1.

קרא עוד:  סמסונג שחררה עוד עדכון ל-Galaxy S10 וגם הוא מביא תכונות מ-Note 10

מחירו לא פורסם אך צפוי להיות נמוך יחסית. כרגע אין למוצר עברית ומיועד להגיע תחילה לעולם ולאחרי כן לישראל, כך שהוא יושק בשבועות הקרובים בחנויות בחו"ל (לא נמסר היכן) כולל כל התוספים פרט למקלדת שתוצע בתחילת שנה הבאה.

בהמשך תשיק החברה גם את ה-Modo W, מכשיר האנדרואיד הקטן בעולם הדומה ל-Modu T אולם הוא יבוסס על אנדרואיד ויכלול WiFi בנוסף. טרם נקבע תאריך מתוכנן להשקה.

English (PR):
modu introduces its smallest, most versatile touch phone yet – the modu T phone. at only 7.5cm long, it encapsulates everything you might need in the most user friendly way and gives you the freedom to be totally flexible. not
only is it so conveniently small, it is also the world’s lightest touch phone, as cited by the Guinness Book of World Records™. the modu T phone can also adapt itself whenever you need it to by letting you instantly “modufy” it.
you can sportify it, camerafy it, textify it and even boostify it in one simple attachment. that’s a big idea for such a small phone.

Modu T working on Brew platform base and will offer number of accessories that replace the "Jackets". You can find 5MP camera (camrafy), Qwerty keyboard (textify), sport case (sportify) and desktop speakers (boostify).

קרא עוד:  הוא חוזר: מוטורולה הציגה באופן רשמי את Razr החדש

The spec include 2.2 inch resistive touchscreen (240×300), 2GB microSD memory, 500mAh battery, Bluetooth, GPS, FM radio and obigo Q7 web browser. Modu did not mention which country will have the launch in the coming weeks.

– תחת עדכון –

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.