מי שחובב את הממשק הצבעוני והעשיר של רום ה-MIUI אבל לא נכלל ברשימת המכשירים התומכים או חושש מלהתקין זאת על מכשירו יכול עכשיו להתקין את הלאנצ’ר הרשמי בהורדה פשוטה מ-Google Play. הלאנצ’ר מחליף את הקיים במכשיר ומעשיר בממשק הזהה לזה הקיים ברומים מבוססי MIUI, עם אייקונים זהים, תפריט ווידג’טים וגם ממשק נעילה זהה.

ישנה אפשרות להגדיר את מסך הנעילה ולהוסיף מהאוסף הקיים ולהוריד נוספים, להוסיף ווידג’טים כמו השעון וכפתורים לכיבוי והדלקה של קישוריות, ולהחליף את הרקע לקבלת מראה דומה. כמו בממשק המקורי, גם כאן כל האפליקציות שבמכשיר עוברות למסך הבית ואין תפריט ייעודי לשאר האפליקציות, אך ניתן לסדר את היישומים בתיקיות ולהוסיף מסכי בית נוספים. אל תיבהלו אם תמצאו שאריות של סינית בין המסכים שכן מפתחי הרום מגיעים משם.

את הלאנצ’ר ניתן להוריד גם לבעלי גרסאות אנדרואיד 2.3 וגם לגרסאת 4.0. למי שלא מכיר את הרום של MIUI, מומלץ לקפוץ לסקירה שערכנו על הרום והמכשיר MI-One.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.