חבילת התוכנות המשרדיות Office מבית מיקרוסופט (Microsoft) זמינה כעת להורדה עבור כל מחשבי ה-Chromebook (כרום בוק) התומכים בהפעלת אפליקציות אנדרואיד. למיקרוסופט נדרשה כמעט שנה שלמה בכדי להשלים את שלב בדיקות הבטא של Word, הגיליון האלקטרוני Excel ו-Power Point, ובמהלך רוב תקופה זו ניתן היה להוריד את האפליקציות בעבור מחשב ה-PixelBook של גוגל (Google) בלבד.

האפליקציות המיועדות למחשבי כרום בוק זהות לחלוטין בתכונותיהן לגרסאות המקוריות לאנדרואיד, שבתורן אינן רחוקות מהתוכנות המלאות למחשבי חלונות ומק. ניתן לפתוח ולערוך באמצעותן קבצים משרדיים (כולל בשפה העברית ובכתיבה מימין לשמאל), להוסיף תמונות ולשתף את התוצאה באמצעות קובץ הנשלח במייל, או בקישור לשירות הענן של מיקרוסופט.

תמחור החבילה נקבע לפי גודלו של המכשיר בו משתמשים. במכשירים המצוידים במסך בגודל 10.1 אינצ׳ ומטה, ניתן להשתמש בכל האפליקציות בחינם ללא כל הגבלות. במכשירים גדולים יותר, ניתן רק לצפות בקבצים ללא תשלום – ונדרש מנוי לשירות Office 365 בכדי לאפשר יכולות עריכה. יצרנים מסוימים, כדוגמת אסוס (Asus), מציעים מחשבי כרומבוק הכוללים מנוי Office 365 מובנה.